wtorek, 17 lipca 2012

1 lipiec 2012 - chrzciny Antosia :)

Cudowna, magiczna data do zapamiętania. Chrzest święty naszego drugiego synusia - dostał imiona Antoni Mikołaj :) Było cudnie, msza była naprawdę jakaś inna, magiczna, dzieci śpiewały i grały na instrumentach muzycznych, mała dziewczynka na bębenku :) Jedyne co przeszkadzało to upał, o i to jaki upał. Antoś pierwsze 20 minut przepłakał upocony, chciał cycusia, ale nie było warunków, by mu dać, zasnął tuż przed samą ceremonią i to tak mocno, że nic nie było w stanie go obudzić :)


A tak z nowości to wciąż wojujemy z ząbkowaniem. 15.07 2012 - wyszła Antosiowi prawa górna jedynka,czyli ma już 3 ząbki!,  lewa już jest tuż, tuż. Cierpienia i bólu przy tym, co nie miara. Znów Antoś bierze syropki na przeziębienie, bo strasznie osłabiony jest przez to ząbkowanie i kaszle i kicha i nie sypiamy za dobrze. I to już dobre 10 dni trwa, także wszyscy zmęczeni tą sytuacją wypatrujemy 4 jedynki :)

7 komentarzy:

 1. Ale dawno Cię nie było Asieńko!! I nie wiem jak to się stało, że przegapiłam poprzednią notkę :(
  Witamy małego chrześcijanina :D
  I gratuluję ząbków! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. cycusia w kościele ;) też miałam kiedyś ten problem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mamo Antosia, zapraszam do mnie na książkowe candy ;) http://wiecej-slonca.blogspot.com/2012/09/rocznicowe-ksiazkowe-candy.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam bardzo serdecznie na bloga o zdrowym odżywianiu, odchudzaniu, diecie, skłądnikach odżywczych... To dopiero poczatek, ale gwarantuję że nie będziesz nie zadowolona! Zachęcam do brania do obserwowanych, bo planuję stworzyć kompedium zdrowia z świetnymi artykułami - oraz będziesz mogła zoabczyć moje wyniki w odchdzaniu się! Właśnie na diecie jak najbardziej zdrowej i naturalnej! Zapraszam :)

  http://posluchajswojegociala.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. zapraszam do zabawy:)
  http://glusicadomowa.blogspot.com/2012/11/liebster-blog.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję świetnego bloga! Zapraszam też do siebie, aktualnie zachęcam do wzięcia udziału w konkursie z nagrodami http://odkrywczamama.blogspot.com/2012/11/wygraj-zestaw-do-wczesnej-nauki.html ! Do zobaczenia i wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny dzień :)
  Pięknie wyglądaliście.Podczytuję Was trochę pozdrawiam.
  Zapraszam do siebie:www.drugianiol.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz, pozdrawiam :)