piątek, 22 czerwca 2012

Mamy...niespodziankę!

A nawet dwie :) A wszystko trwało 3 płaczliwe dni i noce :) Domyślacie się o co chodzi?
Dokładnie 12.06.2012 Antosiowi wyszedł PIERWSZY ZĄBEK! I okazała się nim lewa, dolna jedynka :)
Na drugi też długo nie czekaliśmy.
Dokładnie 14.06.2012 Antosiowi wyszedł DRUGI ZĄBEK! I okazała się nim prawa, dolna jedynka :)
Tak oto mój syn stał się dumnym posiadaczem gargamelowego uśmiechu :) A najpiękniejszy w świecie bezzębny uśmiech odszedł na zawsze. No, ale na jego miejscu jest teraz najpiękniejszy na świecie dwuzębny uśmiech :)
No i dumna mama doczekała się epoki odliczania sztuk posiadanych ząbków :) Teraz sobie trochę poczekamy na górne jedynki :)
No i dumna mama musi teraz uważać przy karmieniu, bo synu jak się naje to lubi sobie pomiętosić cycusia i może to dla mamy boleśnie się skończyć :)
Byliśmy też na szczepieniu - 13.06 (czyli dokładnie w samym środku ząbkowania). Mały przytył sobie do 8.400, a urósł do 71 cm, czyli szoku nie ma, mieścimy się w "normalnych normach". I wszystko na maminym mleczku :) (złośliwi twierdzą, że dzieciątko takie chude - domyślcie się kto). Za to pani doktor bardzo nas wychwaliła, i mamine cycusie też!
Niestety mamusia nic nie chudnie, stanęłam z 15 kg do zrzucenia (przypomnę, że w ciąży przytyłam całe 30!). Wszystko przez te papierosy, które mamusia rzuciła. Nie mam się czym chwalić, ale przyznam, że potrzebuję jakiejś grupy wsparcia i może bym w wakacje jakiś zdrowy program naprawy ciała przeprowadziła.
I na deser  - dwa mamine szczęścia, czyli braciszkowie w akcji:)

8 komentarzy:

 1. Gratuluje zabkow, mamie życzę powodzenia, każda z nas przechodziła przez "wracanie do formy".

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Dzieci z pierwszymi ząbkami wyglądają slodko :)))
  Braciszkowie widać, że się kochają.
  A co do odchudzania to przyznam się, że mój mały ma prawie dwa lata a mi 7kg zostało do zgubienia :( Biorę się jednak za siebie bo niema na co czekać ;) Powodzenia i wytrwałości życzę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje:) ja też chce już ząbki;D ale narazie u mnie tylko ślinotok:)pozdrawiam i zapraszam do mnie:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz, pozdrawiam :)