środa, 15 czerwca 2011

Pościel - wyprawka dla maleństwa

Wybaczcie, ale nie mogę się oprzeć i muszę pokazać to, co znalazłam - cudeńka, perełki. Muszę je uwiecznić ku pamięci, potem tylko kliknę i wszystko mi przyślą - uwielbiam zakupy przez internet. Przyznam, że z trudem powstrzymuję się od kupowania śliczności, ale na razie lepiej nie zapeszać, naszej fasolce bardzo spieszy się do wyjścia, przez co mamusia już leżała w szpitalu, a teraz musi ograniczać swą aktywność co najwyżej do spaceru z psem. Po pierwszym poronieniu zagrażającym lepiej losu nie kusić. Bierzemy z fasolką hormony i leki rozkurczowe, ale skurcze czasami są częste :(  (np. dzisiaj). Jakoś musimy wytrzymać, a na poprawę nastroju znalazłam pyszności - a oto i one:
Misiowa seria pościeli, najbardziej chciałabym kremową z haftem śpiącego misia - śliczna i delikatna.

Mnie z kompletu wystarczy podusia, kołderka, ochraniacz i przybornik:
Cena przybornika - 44,00
Cena pościeli (poduszka, kołdra i ochraniacz) - 134,00
Do kompletu rożek, który można wykorzystać też jako kołderkę  (39,00):

I kocyk do misiowego kompletu (34,00):

Opcjonalnie pościel do wózka (59,00) ładna, ale czy niezbędna?


Miękki przewijak na komodę też jest niezbędny (43,00)No te śliczne zasłonki na szczęście nie pasują do naszego okna balkonowego, ale muszę je pokazać:
Lampka nocna dla naszej pociechy? A jakże jest i lampka (słodka, ale co za dużo to niezdrowo) koszt - 89,00No i nadszedł czas na wielkie podliczanie...


1. przybornik - 44,00
2. pościel (poduszka, kołdra i ochraniacz) - 134,00
3. rożek - 39,00
4. kocyk - 34,00
5. przewijak - 43,00

Razem: 294,00 + koszt przesyłki (na szczęście nie duży) 16,00 = 310,00

Drogo? Tanio? Sama nie wiem. Na pewno ślicznie i wszystko w sam raz do misiowego pokoju fasolki. Jednak poszukam jeszcze w innych sklepach i na allegro. W końcu nie ma pośpiechu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz, pozdrawiam :)